PRO KLUKY I HOLKY (4 AŽ 6 LET)

Další tipy na vánoční dárky jsou tady. Tentokrát pro kluky a holky ve věku 4 až 6 let. Pojďte nahlédnout. Shrnula jsem na jednom místě naše letošní tipy.

TIPY NA DÁRKY PRO KLUKY A HOLKY VE VĚKU 4 AŽ 6 LET

U nás v tomto věku vždy fungovaly samolepky. Naposledy u nás bodovala zoubková víla, která přinesla Prvních sto slov v angličtině. Samolepky zatím fungují i na opakované opatrné přemisťování. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Akční cena 128 Kč ►►►na odkazu pod fotkou.

Stejně tak velkým hitem byl sešit o Benátkách. Naprosto skvělá příležitost pro nás se vrátit k letošnímu výletu do Itálie. Ve stejné edici vyšel i Londýn.

Novou sadu z edice Emušáků můžete na blogu vyhrát právě teď.

Pája a bleší cirkus
Více info na odkazu pod fotkou.

Hledáte-li zajímavou hru, mrkněte na naše letošní tipy v kategorii článků Hrajeme si. Každá z nich u nás měla dlouhodobý úspěch, což se u řady her pro děti v této věkové kategorii říct nedá. Samaja i Ubongo jsou hry, které baví děti nejen školkáčky, ale také i školáky.

http://3dmamablog.cz/2018/08/01/hra-outekache-od-chytraopicka-cz/

http://3dmamablog.cz/2017/09/25/samaja-zvedava-planeta/

http://3dmamablog.cz/2018/02/27/ubongo/

U nás letos nejmladší dostane retro kousek v podobě hry Logic. Narazila jsem na ni v eshopu Hugo chodí bos, jejichž kamenná prodejna kousek od divadla Minor v Praze je plná nejen nádherných hraček, ale také vstřícnosti a pozitivního přístupu. Je tam radost nakupovat.

Předplatné časopisu se u nás loni osvědčilo, dárek dělal radost opakovaně celý rok. Letos jsme vybrali pro předškolačku vybrali časopis Ben Já Mína.

http://3dmamablog.cz/2018/10/11/ben-ja-mina/

KNIŽNÍ TIPY PRO DĚTI VE VĚKU 4 AŽ 6 LET

Máte-li doma nadšeného počtáře, velkou radost určitě udělá jakákoliv sčítací kniha.

http://3dmamablog.cz/2018/10/01/velike-scitani-zvirat/

Velká kniha o strachu je opět kniha, která u Vás doma zůstane delší dobu. I mladší školáci si tam najdou to svoje. Ke knize se opakovaně vracíme. Žádnou další knihu o strachu nebudete potřebovat.

http://3dmamablog.cz/2018/04/24/velka-kniha-o-strachu/

A Nelly? Moje srdcovka, ke které se i já ráda vracím.

http://3dmamablog.cz/2018/03/29/v-co-veri-nelly-butterfly/

Napsat komentář