MŮJ PRVNÍ FOTOOBRAZ

Neplánovaně, ale o to s větší radostí mám tento rok díky blogu možnost vyzkoušet si věci, které bych nejspíš ještě chvíli zcela opomíjela…

Jsem si jista, že stejně jako v případě fotoknihy by ignorace existence fotoobrazu byla velká škoda. Stačí jen kolem něj projít a zhmotnělá vzpomínka na čarovné místo mě pokaždé osvěží přívalem pozitivní energie – zvlášť když jdete po stodvacáté vysvětlit potomkovi, že vysypanou antuku z bot si opravdu půjde uklidit sám.

Mým jediným a hlavním důvodem byl opět strach z neznáma, tj. program bude komplikovaný, fotka nebude vypadat dobře, na stěnu si jej nepověsím, a vždyť to vlastně vůbec nepotřebuju, stačí fotka v rámečku… atd.

Tak nestačí, po téhle zkušenosti… fotka v rámečku opravdu nestačí… Potřebuju další, jeden je málo:) Nejen kvůli tomu, že speciálních míst, které si chci denně připomínat máme z našich cest opravdu docela dost. Jen pro info – na téhle fotce je Schwarzsee ve Švýcarsku, kousek od městečka Fribourg. Ideální místo pro rodinnou dovolenou v létě i v zimě. Už se těším, až si tam v létě zaplaveme. Doufám.:)

Obraz vypadá skvěle ze všech stran. Přiznávám, že ačkoliv to program umožňuje – já jsem nic neupravovala. Odeslala jsem na první dobrou – a rozhodně jsem tím nic nepokazila.

     

 

Příjemným bonusem byla opět rychlost – v úterý pozdě večer objednáno, ve čtvrtek brzy odpoledne již u nás doma. Pečlivě zabalené.

Shrnu-li tuto zkušenost – nejtěžší bylo vybrat fotografii. Vše ostatní bylo záležitostí pár minut.

Srdcovek bylo ve finále několik, místa je na stěně ještě dost….Saal Digital získal ve mě nového fanouška. Děkuji za příležitost a opravdu mne těší, že můj první krok do nepoznaného pole recenzí dopadl tak skvěle. S čistým svědomím mohu doporučit. A jen dodám – teď v únoru mají akci – na netu lze najít slevový kupón ve výši 450 Kč, při min. objednávce 750 Kč.

Ukládáte si inpiraci na Pinterest? Nezapomeňte na tento článek.

Napsat komentář