DIVADLO V CROSSU

Ve zkratce aneb long story short: zpravidla každou třetí neděli v měsíci se v kavárně klubu Cross v Holešovicích konají divadelní představení pro děti a to zdarma, není potřeba rezervace, doporučujeme!

Podrobněji:

Cross club v Dolních Holešovicích jsem měla ze studentských časů zafixovaný jako místo, kde končily ty největší party a dělo se tam ledacos. Byla jsem tedy trochu v rozpacích, když jsem se do kavárny klubu Cross (neplést s řetězcem Cross Café) s šestiletou dcerou vydala na divadelní představení..

Přesvědčilo mě ale, že když divadelní představení dělá DAMÚZA, bude zajímavé (pokud ne pro dceru, alespoň pro mě určitě). A to se potvrdilo. Představení GOLEM představilo pomocí loutek starý židovský příběh naprosto perfektně, zejména obdivuji pohotovost pana Podrazila, se kterou zvládnul představení zahrát mnohem mladšímu publiku, než kterému bylo původně určeno. (Určeno pro děti od 6 let, věkový průměr diváků odhaduji na 3 roky a sama bych doporučila zejména dětem kolem 10-ti let.)

Moc lidí o této možnosti neví, lístky nejsou potřeba rezervovat a tak tento tip přidávám do možností, kam s dětmi za kulturou vyrazit na poslední chvíli.

Přímo v Crossu najdete už i bankomat 🙂

Napsat komentář